20 Yıllık Tecrübe

20 yılı aşkın tecrübeyle kurulan Cotton Denim, denim konusunda uzmanlaşmış ve denim sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıran new denim anlayışı ile yola çıkmıştır.

 

Denim sektörüne farklı bir vizyon katarak ilerleyen Cotton Denim, alanında uzman, donanımlı ve profesyonel kadrosu ile denim sektöründe yüksek kaliteli kumaşlar üreten ve üretimin tüm aşamalarında kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayabilen ve karşılayabilen, modern teknolojiye sahip makineleri ile sektördeki yenilikleri daima takip eden ve ihtiyaçları hızlı bir şekilde cevaplayabilen bir şirkettir.

Cotton Denim, çevreyi koruma, insan sağlığı ve sosyal sorumlulukları yerine getirme konularında oldukça hassas bir çizgiye sahiptir ve sürdürülebilirlik koşulları doğrultusunda ürünler üretmekte ve sürdürülebilirliği doğa ve gelecek için ahlaki bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Vizyonumuz

 

Denim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle yarattığımız kaliteden ödün vermeden, birikimlerimizi ve sektörel tecrübelerimizi harmanlayarak müşteri isteklerine en iyi şekilde yanıt vermek ve kaliteli çözümler sunmak ve sektördeki liderliğimizi daima bir adım öne taşımak öncelikli hedeflerimizdendir.

Misyonumuz

 

Edindiğimiz vizyon doğrultusunda sürdürülebilirliğe ve doğaya önem vererek, uluslararası standartlarda yenilikçi, modern ve kaliteli kumaşlar üretiyor ve hedeflerimiz doğrultusunda markamızı her geçen gün ileriye doğru emin adımlarla taşıyoruz.